Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ile dac na osiemnastke
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-05, 15:40   #10
wild_horse
Zakorzenienie
 
Avatar wild_horse
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 855
Dot.: ile dac na osiemnastke

Cytat:
Napisane przez justys29 Pokaż wiadomość
Hej kobietki podpowiedzcie prosze ile teraz daje sie pieniazkow na 18 urodziny? Przyjaciolki cora ma impreze w maju,w zyciu nie bylam na 18 jestem zwyklym gosciem zadna chrzestna itd.. A jestesmy z przyjaciolka prawie jak siostry.Ja nie pracuje, meza mam za granica i wybieram sie z 9 letnim synem na te urodziny,ktore odbeda sie w remizie strazackiej..Z gory dzieki za podpowiedzi
Skoro w remizie, to raczej nie będzie to żadne eleganckie przyjęcie, nie musisz więc wg mnie wydawać majątku na prezent Ostatni raz będąc na 18-stce u koleżanki, w klubie (raczej dobrym, ale klub to klub, nie żadna restauracja) dałam jej atlas o górach, bo tym się interesuje, za jakieś 60-70zł, do tego wino, niedrogie, za ok. 25zł, 'fartuszek' na wino z jakimś 18-stkowym napisem za 10zł i takie drewniane 'coś' z życzeniami zamiast kartki - też ok 10zł.

Czyli łącznie wydałam trochę ponad stówkę. Ty idziesz z dzieckiem, czyli musisz dać trochę więcej. Dziecko będzie jako osobny gość, w sensie będzie normalnie siedziało przy stoliku i wcinało razem ze starszymi, więc tak jakby szły 2 osoby.

U mnie na 18-stce ludzie z dalszej rodziny, typu kuzyni, za 2 osoby dawali 150-200zł.
__________________
love
wild_horse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując