Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kremy Dr.Scheller
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-05-08, 08:43   #19
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kremy Dr.Scheller

Cytat:
Napisane przez jagoda83 Pokaż wiadomość
brzmi zachęcająco
a wersja na dzień jaka się wydaje?
1. krem jest gęsty czy lekki?
2. wchłania się łatwo czy pozostawia lepką i świecąca warstwę?
pytam, bo ta seria jest na kilku różnych olejkach i wyciągach....

coraz bardziej ciekawi mnie ta firma...
Dla mnie ma super konsytencje. Dla cery tlustej lub mieszanej ze sklonnoscia do mocnego przetluszczania tez pewnie ebdzi za ciezki. Moja mieszana cera lubi krem Nivea i tak samo dobrze przyjmuje dzienny Schellera, a przynajmniej te kilka razy co probka mi starczyla. Lubie takie konsystencje, ktore nie przeciekaja przez palce. U mnie sie ladnie wchlonal. napisze ze krem Intensywny z serii do cery wrazliwej jest o wiele lzejszy i wodnisty, przez co mnie zawiodl, bo ma byc do cery suchej, a on mi wybitnie jest za lekki na teraz, wiec w zimie... calkiem odpada, jedynie potrafie go sobie wyobrazic latem.
Scheller dzienny ma dla mnie idealna konsystencje, nie jest bardzo lekki, ale tez nie ejst taki bardzo gesty. mam w domu gesciejszy krem ktory najlepiej wklepywac bo inaczej naciagamy sobie gebe na wszystkie strony, a tym Schellerem to tak fajnie sie smaruje.
Ja mam probki z niemieckiej stronki Schellera, jest jest tez polska, to popros o probke. jesli obsluga klienta jest taka dobra jak u mnie to ci przysla. Fakt ze nie zawsze u mnie maja akurat taka probke jak by sie chcialo, ale przysylaja i to sie liczy, dbaja o klienta.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując