Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rozstanie z facetem XXXVII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-04-21, 16:10   #2824
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez elektrycznyczajnik Pokaż wiadomość
wiecie co jest najgorsze? że ja sobie zawalam przez to życie... przecież ja mam uczelnię, studiuję techniczny kierunek, non stop ćwiczenia i laboratoria, nie mogę sobie pozwolić na miesięczną nieobecność jak ja mam iść na uczelnię i iść do tablicy rozwiązywać jakieś zadania z fizy? nie daję rady po prostu, nie myślę i rano nie mam siły wstać jak sobie pomyślę, że muszę z siebie coś dać w szkole.
powiedzcie, że to minie... a wiecie co robi mój były? świetnie się bawi, dodaje koleżanki jak leci na fb, wszystkim koleżankom wszystko lajkuje i siedzi na tinderze. jak on tak może?...
Kochana, przede wszystkim musisz się od niego odciąć, przestać go podglądać. To jest Twoje życie i naprawdę szkoda je marnować dla jakiegoś buca, który Cię miał w niskim poważaniu.

Studia możesz przerwać... możesz zdawać w drugich terminach, wziąć dziekankę... nie musisz mieć samych piątek w indeksie... tylko czy tego właśnie chcesz? Czy nie dasz rady dotrwać do sesji i odpocząć w wakacje? Co Ci teraz zostało innego prócz płakania w poduszkę? Spięcie dupki i skupienie na nauce

Ogarnij się, bo doskonale wiesz, że to była marna partia i nieodpowiednia miłość. To nie było coś pięknego ani wyjątkowego, tylko cenna nauka. Niech spada na drzewo, skoro tak Cię traktował. To jest jego problem, że z Tobą nie jest, nie Twój.
Cytat:
Napisane przez elektrycznyczajnik Pokaż wiadomość
no wlasnie tez kiedys chcialam tu poruszyc jeden wątek- co się stało z tymi dziewczynami, które tu się kiedys wypowiadały? znikają jedna za drugą, trochę bez wyjaśnień. myslicie, że wróciły do ex? czy poznały kogoś nowego? co sie z nimi dzieje?
Jeśli chodzi o stałe bywalczynie sprzed 4-5 lat, to większość z nich wyszła za mąż i ma dzieci. Niektóre są singielkami. Sporo ma koty
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora