Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-07-06, 09:30   #3277
agam1977
Raczkowanie
 
Avatar agam1977
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 138
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Hej plameczki, ja juz zaczynam sie łuszczyć, wczoraj była twarz indianki i tylko HydroK (została mi troszka po pierwszym razie), na noc cos2, nad ranem cos2 i widze łuszczenie na całej twarzy prócz czoła. Buraka nie widze, czerwona jestem, ale w połączeniu z cos2 (żółtawa barwa cos2 po posmarowaniu na twarzy coś jak balsam brązujący albo samoopalacz)ten efekt troche się rozmywa, jeszcze nie strasze ale pewnie wkrótce zaczne

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość
hej agam ....oj wspolczuje ...obawiam sie ,ze i mnie taka powtorka czeka ....no chyba ,ze skupie sie na dobrych korektorach i podkladach kamuflujacych - po dwoch cosmelanach, ktore zadzialaly rewelacyjnie ,owszem ale " na chwile "( plamy powrocily po 4 mies oraz po drugim zabiegu po 2 mies ) ta opcja poki co mi bardziej odpowiada ....ot i taki wybor ....masakra z tymi plamami !....
jestem z Toba i pisz jakie efekty bo ja juz stracilam nadzieje ,ze cosmelan pomaga na dluzej niz kilka miesiecy ....
Lapi, piszesz że pięknie Ci plamy zeszły, napisz mi jakim systemem smarowałaś 3,2,1 czy inaczej oraz szczegółowo czym mazałaś buźke po przejściu na cos2 1 raz dziennie (jaki podkład, jaki filtr, co sypkiego) i jak później uzywałaś cos2, bo kurde nie wiem co o tym myśleć, może za szybko wyskoczyłaś na słońce bo Ty duch niespokojny, moze na cosmelan pudrowałaś.

A wogóle czy któraś wie jak wygląda sprawa cosmelanienia u starych cosmelanek, czy tak jak Madziusi77 zeszło im całkiem czy robiły powtórki z rozrywki. W imieniu nas wszystkich prosze o jakieś informacje na temat ich zmagań z plamami. Może dr Buczysława coś nam powie...
agam1977 jest offline Zgłoś do moderatora