Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - "Odchudzanie na zawołanie" + "Turbo" dużo owoców i warzyw! Zapraszam :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-06, 18:19   #20
Blondyna20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: **KaToWiCe**
Wiadomości: 5 313
GG do Blondyna20
Dot.: "Odchudzanie na zawołanie" + "Turbo" dużo owoców i warzyw! Zapraszam :)

Cytat:
Napisane przez bianeczkaa Pokaż wiadomość
słyszałam że 10 jest lepsza i szybciej działa, nie bałaś się? wiem że jest wiele niezadowolonych osób a poza tym były przypadki samobójstw, w końcu działa na układ nerwowy
Wiesz mi przepisano M15, w sumie mocna była bardzo nie sypiałam, kręciło mi się w głowie, ogólnie niezbyt fajnie ale schudłam aż 10 kilo w miesiąc czasu. dokładnie rok temu skończyłam je brać.
Owszem bałam się bo skutki uboczne mogą być różne, ale lekarz robił badania więc wiedział co mi daje...zaufałam.
A że jestem po farmacji (studium) to troszkę na tym się znałam
Wiesz...wpływa i można popaść w depresję ale to raczej jak ktoś chce schudnąć 3 kilo i to bierze i załatwia sobie receptę na czarno...albo się nie kontroluje u lekarza...
Osoby również po przebytych wcześniej depresjach to biorą i później są takie skutki.
Na pewno miałam obniżony nastrój...płaczliwość, drażliwość, ale jakoś dało się to przetrwać i na szczęście nic poważniejszego mi nie dolegało.
Wszystko z głową i nie jest tak źle

---------- Dopisano o 19:15 ---------- Poprzedni post napisano o 19:14 ----------

Cytat:
Napisane przez bianeczkaa Pokaż wiadomość

warzyłam wczoraj 84,4
chcę stracić tak z 20 kg
i mam 164
O to w sumie tyle co ja bo ważyłam 68 a chce 48
Mam 158 cm wzrostu
Dasz radę Ja już mam za sobą 18 kilo

---------- Dopisano o 19:19 ---------- Poprzedni post napisano o 19:15 ----------

W sumie ona jest stosowana od BMI 30 a Ty masz 31...więc jakbyś nie miała przeciwwskazań to pewnie lekarz by Ci ją zapisał, ale jeżeli możesz sama schudnąć i diety pomagają to naprawdę nie warto się tym truć
Blondyna20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując