Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mnóstwo krost, grudek i wągrów. Nie mogę stosować kremów przeciwtrądzikowych!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-01-18, 12:44   #7
evfka
Raczkowanie
 
Avatar evfka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 36
Dot.: Mam dość!!!:(

Cytat:
Napisane przez AgniesiaS
Wiem, że było już wiele takich wątków i wierzcie mi, że prawie wszystkie przejrzałam! Wypróbowałam już prawie wszystkie proponowane przez was sposoby i nic! A problem dotyczy tego, że mam fatalną cerę. Mnóstwo krost, grudek i wągrów. Nie mogę stosować kremów przeciwtrądzikowych bo moja skóra jest strasznie przesuszona! Proszę doradzcie mi co mam robić bo jak tak dalej pójdzie to przestane wychodzić z domu!!!
Dosyć ma każda osoba, która boryka się z tym problemem. Zacznij od udania się do lekarza dermatologa, powinnaś być pod stałą opieką lekarza. We wszystkim ważna jest systematyczność i cierpliwość.
W walce z trądzikiem ważne są kosmetyki których uzywasz, kosmetyki te nie powinny zawierać parafiny, stearyny, liqudum etc.Powinnaś zacząć nawilżać przesuszoną buźkę kremami nawilżającymi - lekkimi.

Polecam maseczki z zielonej glinki, błotne a także z aspiryny

A jeżeli zauważyłaś, że to co zjadasz odbija się na Twojej cerze - ODDSTAW te produkty.
evfka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując