Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na Cherry Culture - NYX Cosmetics i inne
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-04-14, 13:10   #2646
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Zakupy na Cherry Culture - NYX Cosmetics i inne

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;1184171 7]No ja wiem, ale co innego baza, a co innego MM. Moje trójki nie są tak napigmentowane, szczególnie te jasne (z paletki Copacabana). [/quote]
paletka Cobacabana ma tylko jeden odcień w miarę przyzwoicie napigmentowany (ciemny brąz, którego ja do brwi ostatnio używam).. pozostałe dwa odcienie wypadają bardzo słabo.. A już ten blady róż to jakas pomyłka. Nie dość, że koloru nie daje praktycznie w ogóle, to jeszcze się kiepsko nakłada
Ja odkryłam, że NYX-owe trójki znacznie zyskują przy nakładaniu ich na klejącą bazę (świetne są w tym przypadku cienie revlona, te kremowe czwóreczki, bo nie tylko wydobywają kolory, ale też chwytają cień)... A moje ostatnie odkrycie to pędzel z CS (różowy płaski do cieni), który naprawdę rewelacyjnie się sprawdza przy nakładaniu metodą pac, pac, pac na całą powiekę...Dzięki niemu przeprosiłam się z tym pięknym fioletem z fioletowej trójki Do tej pory nakładałam go innymi pędzelkami do cieni i nigdy nie udało mi się wydobyć aż takiego koloru z trójek
cathy jest offline Zgłoś do moderatora