Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-06-22, 22:19   #884
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
O no jakaś Ty piękniutka Oczyska i cera - Fox z zadzdrości umiera
Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Agusi jak Cie tylko zobaczyłam to od razu pomyślałam o koleżance ze szkoly średniej - jestes do niej baaaaaaaaardzo podoba
Sliczny makijaż, pasuje Ci A jakie pasz piekne oczyskaaaa zazdroszczę że Winged Butter u Ciebie jest niewidoczny - ja wygladam w nim jak żołtko :/
Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Agusia cóż za uroda. Piękna jesteś.

Makijaż też śliczny tylko ta kreska troszkę za czarna no chyba że dodasz do niej mocniejsze, bardziej wytuszowane rzęsy, ja bym zrobiła w brązie, zwłaszcza do tego ciepłego cienia
Cytat:
Napisane przez gadmarka Pokaż wiadomość
Aguś ja się Tobą zachwycałam od momentu, gdy zobaczyłam Twój avek, a te fotki, które właśnie wkleiłaś tylko to potwierdzają: jesteś śliczna
Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Agusia - piękna buzia . Dla mnie jest to klasyczny przykład słowiańskiej urody. Hoffman niech żałuje, że zamiast Ciebie Scorupco wziął do Ogniem i Mieczem

i muszę się zgodzić z Agą- ta czarna krecha jakoś mi do Ciebie nie pasuje. Widziałabym coś subtelniejszego - może grafit jakiś? Albo brąz? Kreska sama w sobie bardzo fajnie u Ciebie wygląda, ale jej intensywna czerń wybija się na plan pierwszy
Ale Wy słodzicie A ja i tak wiem swoje Mam wyłupiaste oczy, garbaty i jakiś taki dziwny nos i coraz bardziej kwadratową twarz (a kiedyś była ładnie owalna ), na dodatek od 4 lat nie mogę doprowadzić do porządku brwi po latach wyrywania
Każdy chyba kto potrzebuje dowartościowania powinien wstawiać tu zdjęcia

A z kreską obiecuję pokombinować Tylko obecnie innych kolorów linera brak a na razie powinnam ograniczyć trochę zamówienia Wiecie jak to jest, nie wezmę przecież 1 rzeczy bo to się nie opłaca i tak dokładając do koszyczka znów się uzbiera

---------- Dopisano o 22:19 ---------- Poprzedni post napisano o 21:56 ----------

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
No to i ja sie wypowiem
Wyglądasz wspaniale- jak już ostatnio wspominałam jak dla mnie cera idealna, idealne wg. mnie rysy twarzy i uroda- właśnie typowo słowiańska
Poza tym niestety zdjęcia nie oddają całego Twego uroku heh No i jesteś strasznie podobna do mojej przyjaciółki
Oczywiście pieknie Ci w mineralkach
Niestety tego o słowiańskiej urodzie ja nie odbieram jako komplement Kiedyś w szkole podstawowej powiedziała mi tak nauczycielka i do tej pory mam jakiś uraz Najbardziej typowo słowiańskie to ja mam niestety włosy, cienkie i myszowate

Dobra już przestańcie bo zaraz nas ktoś posądzi o założenie tutaj jakiegoś KWA
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując