Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Moja fryzura - chcę zmian, pomóżcie:)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-05-18, 00:38   #30
GretaKredka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 564
Dot.: POMOCY - Fryzjer tuż, tuż:) Doradźcie, błagam:)

Z Twoich zeznań wynika, że jesteś zimnym typem urody.
Możesz być mocnym latem, które przy ciemnej farbie wygląda prawie jak zima. Zimy chyba nie miewają jasnego, mysiego brązu...

Wybieraj zimne kolory, zarówno w garderobie, jak i w makijażu. Camele, kremy i koral są ciepłymi kolorami.
Aktualnie masz ciepły brąz i on przekłamuje Twoją kolorystykę.
Bardzo pasuje Ci ciemny kolor włosów, ale musi być zimny, bez rudości i miedzi.

Wysokiego czoła ni jak nie mogę się dopatrzyć. Bardzo ładnie wyglądasz bez grzywki. Możesz mieć jakiś skosik (nawet króciutki), ale absolutnie nie rób ciężkiej, klasycznej grzywki. Masz ładny owal, mocna grzywka obciąży buzię i nadmiernie ją zaokrągli.

Uważam, że najlepsze kolory dla Ciebie to - granatowy, cała gama niebieskiego łącznie z tym intensywnym), gama lila, fiolety, lodowaty ciemny róż, pełna gama róży też (zależy na ile różowi Ci się cera i czy nie podbijają zaróżowień), różowe brązy (super kolory).
Pastele (jeżeli dobrze się czujesz) - muszą być zimne. Kremowy kolor nie bardzo, jest ciepły.
Twój ukochany koral to pomarańczowawa jasna czerwień, niestety ciepła.
Dla Ciebie idealna jest rozjaśniona, przyszarzała czerwień. Wrzucam Ci w załączniku.
Swoje wywody opieram Twojej kolorystycznej spowiedzi oraz na wirtualnych "chustach"

Twoje zdjęcia, jak przypuszczam, są zbyt ciemne i zbyt ciepłe.
Nie zgadzają się z tym co zeznałaś. Rozjaśniałam je robiąc dopasowania kolorystyczne.

Ciekawa jestem co powiesz na ten kolor, który zapodałam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kolor.jpg (7,5 KB, 17 załadowań)
GretaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując