Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-20, 08:12   #4154
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Śniegowa, a mnie zatkało ponownie, jak zobaczyłam Twoją galerię. Wierzyć mi się nie chce, że Ty masz po trzydziestce Dobrze się konserwujesz

Dzięki

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
aaaa wiecie co, dziś jechałam tramwajem z pazurkomaniaczką ! miała długie, zapuszczone , równiutko wypiłowane, z długą i wąską płytką, pomalowane na taki fajny koralowo, neonowy róż/czerwień, fajny kolor. I starannie pomalowane, żadnych skórek uwalonych, widać,że dwie warstwy , bez prześwitów, no wiecie I się zastanawiałam czy ma konto na wizażu bo skąd by wiedziała jak tak dbać o paznokcie
To rzadki widok...

Cytat:
Napisane przez My_blue Pokaż wiadomość
Generalnie nie zyję, ale zapraszam dzisiaj chyba wszystkie po kolei na fejsbuczku ;D tak, to ja ;D
Ale nie widać Cię wcale....

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
A ja nie jestem ładna i nie mam pejsa, ale paznokcie to mam boskie dzisiaj lawenda z My Secret.
Ja mam od niedawna. Lawenda na paznokciach jest ok... ale tylko w tej formie, bo w mazidłach.... brrrrr

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
A ja się pożalę, że mam takiego chłopaka na uczelni, że mam miękko jak go widzę. I ostatnio miałam wrażenie, ze na mnie leci, ale stwierdziłam, że chyba mnie pogło.
Stateczna narzeczona?
Oj tam oj tam.... Raz się żyje

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Ruda zycie... to ty juz narzeczona? pierscionek masz? ja jestem oczekujaca;P
Pokazywała pierścionek

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Jakbym zobaczyla go na zdjęciu też by mnie nei ruszył.A le on ma coś w sobie w sposobie chodzenia, patrzenia... Czegoś. Nie wiem.
Albo ja mam jakieś problemy ze sobą
Nie masz. Czasem tak bywa. Rozumiem.

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Aj ken bi jor hiroł, bejbe
Nie no... Toć to gwałt na moich uszach jest
Na moich też....
Cytat:
Napisane przez BabaZMiasta Pokaż wiadomość
O to to, najlepiej z ciemnymi I ciemnymi oczami
Noooooo

Cytat:
Napisane przez trellemorele Pokaż wiadomość
Piękne masz migdałki
Dzięki

Cytat:
Napisane przez trellemorele Pokaż wiadomość
O, nie tylko ja jestem niska ja mam 164 rano () i ważę 54, muszę schudnąć do 51..
Niskie kobitki są fajne Czarna!
No następna... Ogarnijcie się. Przez zamknięte drzwi nie trzeba przechodzić. A faceci nie lubią uja o kości ocierać.

---------- Dopisano o 09:12 ---------- Poprzedni post napisano o 09:03 ----------

Cytat:
Napisane przez sara9311 Pokaż wiadomość
Śniegowa ze co ładnie, duzo malo or what ;>?
To takie ironiczne było, że wy wszystkie narzekacie że ja gruba, dużo ważę, a wychodzi, że ja waże (proporcjonalnie do wzrostu) najwięcej. A w asadzie grubo się nie czuję (jak bym tylko kaskę miała to bym jakieś zabiegi ujędrniające na bzuch zrobiła, bo od ciąży nie mogę go satysfakcjonująco ujędrnić)


Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
ej mam kolejną! Z daleka więc ciężko zobaczyc ale widze cudowną figure na tle statku
No a ja nie widzę znów....

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Polowanie na czarownice sobie urządziły mnie nie wyszpiegujecie i zdjęć nie mam tez ;P która to taka ładna, kcem zobaczyć
Każda ładna. Każda inna, ale każda ładna.

Edytowane przez Śniegowa
Czas edycji: 2012-03-20 o 08:36
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora