Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-10-18, 09:20   #523
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

czesc ja dzis znowu w domu , ale jutro wyruszam w ostatni dzien przed weekendem nastepny tydzien mialam miec wolny bo to przed swietami zmarlych , ale ze ten siedzialam w domu -to nastepny bede w pracy
U nas dzis cieplo ma byc 17 stopni i teraz wiadomo skad sie biora te wszystkie choroby wirusowe

nadrabiam...




Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Smakołyki z dzisiejszej domowej imprezki KLIK KLIK2
Jestem na siebie zła bo tort mi nie wyszedł, nigdy więcej nie będę tak kombinować z masą plastyczną Ale najważniejsze, że synuś zadowolony, jak śpiewaliśmy mu sto lat zaczął się cieszyć i cały czas ładnie się bawił Jak przystało na prawdziwego gospodarza- pomimo zmęczenia poszedł spać dopiero jak wszyscy goście wyszli :P
co ty opowiadasz tort ci wyszedl piekny wogole podziwiam , bo sama go zrobilas

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
wrzucam foty po miodowym blondzie z londy na obniżonym oks poł na pól z wodą.Włoski po oczywiście super, lekko suchawe końce, ale nie ma tragedi.Natomiast nie wiem czemu, ale znowu przy zmywaniu szczypała mnie skóra głowy jak przy garnierze i nie wiem co jest grane?dzis jest ok.Wczoraj po farbowaniu kolor bym z szarymi reflaksami i mi nie pasował ,dzis zrobiłam wcierke z cebuli i umyłam włoski szamponem do blondu z y.r nadającym ciepłe refleksy.Szarość zniknęła i jestem zadowolona ,ale kolor nie jest jednorodny, bo przyznam sie bez bicia, że brakło mi farby na końce i musiałam kombinowac i rozcieńczac z wodą mam zamiar za jakis czas poprawić ,aby ujednolicic kolor na całości.ogolnie jestem zadowolona chociaż muszę się przyzwyczaić

foty:
1-5 w słonecznym pokoju zdala od okna ,ale na przeciwko słońca
6-w przedpokoju bez słońca
7-światło sztuczne w łazience
8-zdjęcie w tym samym pokoju słonecznym ,ale w zaciemnionym kąciku.
tam gdzie slonecznie bardzo mi sie podoba pasuje ci
Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
ok.
chyba mnie naszło na ciemniejszy kolor
zaczynam jasne brązy oglądać
to jak ja , ale wiem ze zlapalo by za ciemno a chce zeby bylo ciagle zlocistopoki co narazie mamy duzy wybor w takich blondach
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
zazdroszczę tym Wam, którym pasują ciepłe odcienie blondu, są piękne i wg mnie robią wrażenie

napewno ci nie pasuja



lece do klubu i robie notke expresowa na bloga bo zaniedbuje sie z tym
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora