Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-03-29, 00:32   #2523
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;45784025]A mnie avocado od MG podrażniał i nie chciał się wchłaniać ani trochę- jakbym się olejem wysmarowała; zupełnie inaczej, niż to serum (Argania Spinosa kernel oil, Oleyl alkohol, Opuntia Ficus Indica seed oil, Zantoxylum Bungeanum fruit extract, Lavandula Angustifolia oil, Commifora Myrrha oil, Tocopherol, Geraniol, Limonene, Linalool).
Bardzo adekwatny opis tego serum znalazłam tutaj KLIK
Dodam tylko, że zapach to mieszanka toskańskich ziół i woni rozgrzanych w słońcu cyprysów - dla mnie pełen relaks i w dodatku musiałam dzisiaj dobrze wgapiać się w swoje zmarszczki pod oczami, żeby je w ogóle dostrzec

Ciekawe, co takiego się stało, że sprawdzony zestaw makijażowy przestał się sprawdzać

A Tobie AO z filtrem nie pasował?

Sylwiusaka, jak szybko Dzięki wielkie- tż spisał się na medal
Napisz, kiedy będziesz w PL, to wyślę Ci coś do potestowania- btw;- ten Styx to nie jest do końca taki naturalny- żel pod prysznic ma SLS, a ten gęsty krem z 20% shea- propylene glycol Najbardziej naturalny jest ten balsam ziemniaczany wg starej, farmerskiej receptury [/QUOTE]

Zazdroszczę efektu.

Trochę się denerwowałam czy wszystko ok, bo codziennie dopytywał się czy paczka doszła .
Dziękuję za propozycję, będę za dwa tygodnie .
To Styx mnie rozczarował, chciałam popróbować ich produktów, bo ten krem ziemniaczany jest udany.

Puder 100% pure jest naprawdę fajny. Do tej pory nakładałam go na podkład i jakoś efekt mnie nie powalał, miałam wrażenie maski. A dzisiaj nałożyłam go tylko na krem (trochę zmatowiłam pudrem jedwabnym) i nareszcie było super. Twarz gładka, nie wchodzi w pory, nie świeciłam się szybko po nim, daje poczucie takiej zdrowej cery. Mogę przyczepić się jedynie, że ubywa go szybko (albo ja jakoś nieudolnie nabieram go pędzlem) i trzeba zaopatrzyć się we własną gąbkę.

Z kremu Lycopene też jestem zadowolona, używam cztery dni i do tej pory nic mi nie wyskoczyło i na nic się nie zanosi. Mógłby tylko trochę bardziej nawilżać poliki, ale i tak nie jest źle .

---------- Dopisano o 02:32 ---------- Poprzedni post napisano o 01:48 ----------

Miał ktoś może do czynienia z tym sklepem http://www.skin1.com/?
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora