Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-04-27, 15:33   #2841
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;46195357]Na pewno wypróbuję i jedno i drugie ; szukam też żurawiny suszonej, niesłodzonej i niesiarkowanej do koktajli na maślance z otrębami (dieta oxy)- znasz może coś sprawdzonego
Nie wiem, czy ta z Rossa nie byłaby dobra [/QUOTE] szczerze polecam mango jest takie soczyste nie wysuszone na wior
Zurawiny eko nieslodzonej i nie sarkowanej nie udalo mi sie znalezc na ta z rossa nie zwrocilam uwagi przy najblizszej wizycie w rossie rzuce okiem na nia ja kupilam zurawine w auchan taka kilogramowa nieslodzona i nie siarkowana, cale owoce sa dosc cierpkie ale bardzo smaczne a coz to za dieta pierwsze slysze

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Ale szampon Czemu zawiera lactoperoxidase



Rafinowane oleje aż takie złe nie są. Na pewno lepsze do smażenia niż oleje roślinne jak oliwa z oliwek, itd. Choć wiadomo, że nierafinowany najlepszy Jednak jak ktoś nie lubi kokosa posmaku, zapachu, nie ma pieniędzy to rafinowany też będzie ok. Albo do technicznych spraw (polerowanie, woskowanie, olejowanie zawiasów, itd.) rafinowany jest dobry, gdzie nierafinowanego nie opłaca się używać



Ale tani olej Ja 900 ml Efavit za 65 zł w zielarskim kupuję (a to i tak tanio)...
Teraz zamawiam ten - http://www.badapak.pl/olej-kokosowy-...na-zimno-900ml - akurat robię zakupy w tym sklepie, wyhaczyłam super tani olej. Ciekawe jakiej jakości. Producent jakiś normalny http://www.biooil.com.pl/
a co z tym lactoperoxidase nie tak? on ma chyba dzialanie bakteriobojcze?
ja oleje wole kupowac certyfikowane, za duzo sie naczytalam o przekretach jakie robia w branzy spozywczej i jakos tak spokojniejsze sumienie mam. Do tej pory kupowalam olej kokoswy francuskiej albo niemieckiej firmy ale odkad znalazlam przez przypadek ten polski olej bede sie go trzymac

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;46200725]Wrzucam zdjęcia- to pierwsze opisałam mniej więcej już wczoraj, a drugie to jeszcze szczątki zdobyczy z TK Maxx-a [/QUOTE] sliczne zakupy czekam na relacje z wrazem po odzywce dr organic manuka

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ten olej jest teraz dostępny w Lewiatanie, przynajmniej u mnie za tą samą cenę jeśli dobrze kojarzę






A ja się chyba pogodzę z kwasem migdałowym, bo początki mieliśmy kiepskie, tzn albo nic nie robił, albo miałam po nim wysyp, to już było z półtora roku temu, a teraz postanowiłam dać mu ostatnią szansę, bo mu zostało pół roku ważności. Troszkę poparzył mi brodę, ale to z mojej winy, już jednak się wszystko wygoiło, za to wciąż się łuszczę, ale gęba jest ogólnie nie do poznania, przebarwienia tak o 60% jaśniejsze, a planuję jeszcze kilka zabiegów do lata, ten był pierwszy. Codziennie nakładam balsam do ciała dla dzieci P&R (Kretko, okazał się nieoceniony) i normalnie to już bym przypominała krajobraz na wyspie wulkanicznej, a tu gęba go pije i pije, niczym wodę. Gładka, jasna, gęściejsza taka, zwarta, taka jędrna, nic nie wyskakuje.

---------- Dopisano o 13:54 ---------- Poprzedni post napisano o 13:48 ----------



Słodziak
na masakre wysypowa dobry jest tez krem na odparzenia z pata
w imieniu Boniszcze dziekuje
czy ktoras kolezanka stosuje wewnetrznie olej lniany ? zastanawiam sie nad wlaczeniem go do swojego menu ale nie bardzo lubie jego smak

Edytowane przez effa_j
Czas edycji: 2014-04-27 o 15:49
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora