Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-22, 21:55   #102
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Ja tak denkuję, że okazało się iż nie mam żadnej odżywki w zapasie tylko maskę dobrze, że w weekend szkoła ;-)

W rosiu są nowe żele LPM bez i malina/piwonia muszę kupić na spróbowanie ;-) cieszę się, że są bez SLS
Akurat odżywek mam pełno, dostałam do testów, ale ich nie lubię, a z drugiej strony żal mi wyrzucać

Cytat:
Napisane przez sylwia1986sz Pokaż wiadomość
Przetestowałam dzisiaj kilka nowych próbek. I tak trochę się obawiam o moją buzię po tych nowościach :-( Ma skórę tłustą z tendencja do niedoskonałości jeśli jest źle pielęgnowana...
Żel do mycia twarzy Eucerin DermoPurifyer- liczyłam na coś wow, ale się przeliczyłam... Bardzo słabo myje, ma lekko alkoholowy zapach i jest mało wydajny. Na pewno nie wrócę do niego.
Wygładzający olejek do demakijażu Clochee- okropny... Tłuste mazidło które nie poradziło sobie z delikatnym makijażem. Powłoka oleju na twarzy nie chciała się zmyć nawet mydłem.
Orzeźwiający scrub P&R- cudowny!Zapach cytrynowomiętowy unosił się w całej łazience. Idealnie wygładził moje nogi, rześki i naturalny zapach.
Balsam Vichy IdealBody- nawilżenie ok, chociaż konsystencja wodnista i chemiczny zapach. Wolę coś bardziej naturalnego

Boję się kolejnego "pròbkowania" twarzy...
Poczekaj kilka dni żeby skóra doszła do siebie i wtedy spróbuj kolejne
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora