Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-09-10, 13:26   #1989
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu

[
Cytat:
Napisane przez dziuniaaa Pokaż wiadomość
Emolienty rozumię to to dobre, a możesz podać te odżywki, które znasz?
Odżywka Gliss Kur jak narazie fajnie na mnie działa; wygładza, nabłyszcza, włosy są jedwabiste, super się układają.
.
Moje ulubione odzywki: Nivea, Dove do rozjasnianych, Lumino COlour Loreal Proffesional, Absolute Repair tez Loreal Prof. (ale to moje widzimisie)

Cytat:
Napisane przez dziuniaaa Pokaż wiadomość
Nie znalazłam prześwietlenia jego składu, więc dodaję, bo jestem ciekawa tego kremu.
Avon Naturals Face, Brzoskwinia i Mleczko Migdałowe.

Skład:
Aqua, Caprylic/Capric Triglyceride, Petrolatum, PEG-32, Myristyl Myristate, Glyceryl Stearate, PEG-40 Stearate, Cetyl Alcohol, Carbomer, Imidazolidinyl Urea, Methylparaben, Disodium EDTA, Hydroxypropyl Methylcellulose, Parfum, Sodium Hydroxide, BHT, Propylene Glycol, Hydrolyzed Milk Protein, Prunus Persica Extract, Alcohol Denat., Phenoxyethanol, Prunus Amygdalus Dulcis Extract, Helianthus Annuus Seed Extract, Melia Azadirachta Seed Extract, Vitis Vinifera Seed Extract, Diazolidinyl Urea, Butylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben, CI 15510, CI 47005, Limonene
Nie wiem jaka masz cere, ale sądząc po skłądzie lepiej zeby osoby o cerach tłustawo-mieszanych go nie tykały. cery suche, odwodnione - tak,a le bez skłonności do zapychania, bo krem obfituje w emolienty, które niestety są na naszej "top liście" zapychaczy - zaznaczylam je na czarno, a te szczególnie zapychajace podkreslilam.
Dodatkowow- nie podoba mi sie konserwant zaznacony na czerwono (drazni naczynka, uczula) oraz alkohol. Dodatkowo zanaczylam gdzie w skłądzie znajduje sie kompozycja zapachowa - wszystko co po niej w skłądzie jest w znikomych ilosciach, a wiec i wyciag z migdałów i inne roslinki

Edytowane przez L_V
Czas edycji: 2007-09-10 o 14:40
L_V jest offline Zgłoś do moderatora