Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-09-08, 13:04   #1476
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez Aniia91 Pokaż wiadomość
Tak, nienawidzę promocji do, wtedy wiadomo, że coś jest nie tak. Może będzie jakiś weekend zakupów 20% Od dawna chciałam coś z tej serii, ale na początek chcę jeden produkt na spróbowanie, a 10% to nie rabat
W TS powinien być kupon. Zawsze był.

Cytat:
Napisane przez Aniia91 Pokaż wiadomość
Kupiłam ostatnio tylko piankę peelingującą, więc głupio mi było prosić o próbki
Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Oj a ja nigdy nie prosiłam u nich o próbki zawsze sami mi dawali, aż się dziwiłam, nawet Pani pytała co bym chciała przetestować
To zależy od sklepu bo to franchising. U mnie np w jednym miejscu nie dają wcale próbek i kasują 3 zł za pudełko na balsam/savon noir a w drugim pudełko jest za free a garść próbek dostałam jak sobie poszłam tylko pooglądać i pogadać. I pani mi jeszcze powiedziała że jakbym przyszła z mini pojemniczkami to mogę sobie też coś ponakładać z testerów bo przecież od tego są a oni niestety takich małych pojemniczków nie mają. Wiadomo gdzie pójdę jak będę chciała zrobić zakupy.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora