Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-01-07, 13:42   #491
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
taaa, że ludzie nie boją się czegoś takiego nakładać na siebie
Fuj ja bym się bała

U mnie w mieście w jednej mini galerii jest takie stoisko: "perfumki za dyszkę", czy jakoś tak i przy nim jest gigantyczna tablica z numerami i odpowiednikami Szanele też są, a jakże rzadko tam bywam, ale jak przechodzę obok tego stoiska to mam odruch (tak śmierdzi). Nie wiem, kto to kupuje a najlepsze jest to, że zaraz obok jest Rossmann, gdzie można kupić oryginały w całkiem dobrych cenach

---------- Dopisano o 14:42 ---------- Poprzedni post napisano o 14:38 ----------

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Wymiana jest ok ale jak chcesz mieć duzo kosmetyków
A jak chcesz się pozbyć to juz nie tak wesoło, a jeszcze trzeba cos chcieć na wymianę
A jak ja bym chciała się pozbyć palety za 200zł to sie zastanawiam co za to mogę chcieć? Kiepsko wybrać, a kolejne palety tez czekaja..
Właśnie dlatego teraz zamierzam wydawać moje ciężko zarobione $$$$ tylko w rozsądny i przemyślany sposób dobrze wiem, jak trudno jest sprzedać kosmetyki czy inne nietrafione/znudzone rzeczy
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora