Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - codzienny oka i nie codzienny ust...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-03-03, 17:08   #29
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: codzienny oka i nie codzienny ust...

to jest nowa kolekcja Lancome. Cudowna seria! Bardzo podobają mi się Twoje makijaże, ale zawsze czegoś mi brakuje - brązera mocniejszego, niż ten dior, który masz, zobacz u Chanela - boskie brązery, dla Ciebie 22 sierra albo 21 toundra. na to jakiś lodowy róż, ale tylko muśnięty dla ożywienia cery na kościach policzkowych. I brakuje mi jakiegoś rozświetlacza w kąciku oka. gdybyś dała jakiś mocno opalizujący biały albo białe złoto, jak u Diora, to byłoby bosko. Zawsze wychodzą Ci piękne oczy, ale cera zgaszona, matowa. Trzeba ją czymś rozświetlić. Co do pomadki - zobacz nową serię lancome, są tylko dwa opalizujące róże - jeden jaśniejszy, łagodniejszy, drugi ciemniejszy, ostry róż, ale na ustach jest jakby lekko transparentny, nie całkiem, ale jednak bardziej jak poświata. Są piękne, ja się umalowałam ciemniejszym, mimo, że jestem blondynką i było ekstra! Tak samo z nowej serii jest super błyszczyk przezroczysty, ale opalizujący. znajdziesz na lancome.uk - nie pamiętam dokładnej strony, ale wpisz w google wyskoczy na 2 miejscu. pozdrówka, piękne makijaże
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując