Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zmiana wyglądu dla kobiety z łysą głową?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-06-12, 14:32   #23
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: Zmiana wyglądu dla kobiety z łysą głową?

Cytat:
Napisane przez margaretka86 Pokaż wiadomość

Nad peruką nawet się nie zastanawiałam, bałabym się bardzo tego sztucznego efektu jaki daje, pozostaje mi więc jedynie chustka, ale w niej nie czuję się najlepiej .

moja droga bardzo mi przykro z powodu utraty włosów. Co do noszenia peruk o nie nastawiaj sie tak bardzo na nie moja mama po chemioterapii stracila niemalze wsyztski wlosy. Bylyone bardzo przerzedzone, miejscami nie bylo ich wcale. NFZ zwraca koszt peruki raz w roku do bodajrze 200 zł.

Peruki ktore sa teraz robione nie maja nic wspolnego z tymi sztucznymi, twardymi i nienaturalnie wygladajacymi perukami sprzed lat. Malo kto zauwazyl jakas roznice w wygladzie mojej mamy oprocz oczywistego "zageszczenia" włosów...

Na poczatku ona rowniez nie wyobrazala sobie wyjscia na ulice w peruce. Jednak pierwszy raz jest najgorszy. Potem traktujesz ja jak swoje wlosy...

Choc pamietam jak juz jej odrosly, poszla do fryzjera zrobic jako taka fryzure... (po roku czasu w peruce) zadzownila do mnie: powiedziala " Boże czuje w koncu wiatr we wlosach" i poplakala się...
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując