Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak napisać skargę na sąsiada?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-26, 14:27   #20
ankasz
Zakorzenienie
 
Avatar ankasz
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 001
Dot.: Jak napisać skargę na sąsiada?

Cytat:
Napisane przez mariannna Pokaż wiadomość
Policja raczej w tej sytuacji nie pomoże, póki hałasy są poza ciszą nocną (22 - 6). Najlepiej porozmawiać z innymi sąsiadami, niech podpiszą petycję, albo pismo do administracji. Jeśli macie wspólnotę, to warto poruszyć ten temat na zebraniu. No i najlepiej byłoby pogadać z rodzicami tego sąsiada.
Nie wiem jak to prawnie wygląda, ale gdyby się okazało, że sąsiedzi też mają tego dość możecie wnieść sprawę do sądu. To już lepiej zasięgnąć rady specjalisty (może wniosek zbiorowy - teraz się tyle o tym mówi...).
Na "zachętę" wrzucam link do artykułu o dziewczynce, której sąd zakazał grac na klarnecie w domu, bo sąsiedzi skierowali wniosek...
Więc jakoś jest to możliwe. http://prawo.gazetaprawna.pl/artykul...trumencie.html

Ale cisza nocna to jest cisza bezwzględna.
Tak jak napisała uzyt_kow_nik, cisza ma byc 24/dobę, z tym, ze tu już cisza względna. Słuchanie tak głosnej muzyki to przekraczanie granic..

---------- Dopisano o 15:27 ---------- Poprzedni post napisano o 15:24 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiencja Pokaż wiadomość
akurat co do tego wyżej - moja przyjaciółka jest klarnecistką, więc wiem jak to wygląda z drugiej strony aczkolwiek dla sąsiadów to musi być uciążliwe, rzeczywiście, sam klarnet nie brzmi zbyt dobrze jeśli ktoś dopiero uczy się na nim grać

ale mniejsza z tym - to w końcu policja coś może zrobić czy nie?
żaden instrument nie brzmi dobrze, jesli ktos sie dopiero uczy
__________________
"from delusion lead me to the truth.."

mam orta w poście? daj znać, nie obrażę się
ankasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując