Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-05-31, 19:18   #1055
N47aLQS
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 270
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Witam
Mam problem i mam nadzieję , że postaracie się mi coś doradzić i podnieść na duchu
Otóż okresy mam bardzo nieregularne. Potrafię mieć 2 - 3 razy w miesiącu , potem w ogóle .Nie raz lądowałam z tym w szpitalu z powodu anemii , ale to nic nie dało . Kiedyś brałam przez 3 miesiące tabletki Yasminelle . Pod koniec kwietnia zaprzestałam , ponieważ zaczęłam miesiączkować czasami nawet podczas ich brania Codziennie miałam krwawienia nawet z nosa i buzi , dość obfite .Ostatni okres miałam od 14 do 19 maja . Z poniedziałku 25 maja na wtorek 26 maja kochałam się ze swoim facetem z użyciem prezerwatywy . Wytrysku nie było we mnie . Potem dotykaliśmy się tylko w miejscach intymnych dość intensywnie . Póżniej tak przez kilka dni , lecz bez seksu . W ten poniedziałek ( 25 maja ) cały dzień dokuczały mi bóle jajnika , tak jak zwykle mam przed okresem , modliłam się żebym tylko znowu nie miała @ , bo dość już mam ciągłego życia z tamponem heheh Lecz dzisiaj rano , gdy się obudziłam dostałam @ . W dzień była dość obfita , teraz już nie mam prawie wcale ( może dlatego , że wypiłam dwa piwa ) . Wiem skomplikowany mam ten organizm . Czy możliwe jest abym była w ciąży ? Dodam , że nie odczuwam żadnego obrzmienia piersi , bóli brzucha , krzyża , senności itd . Ale jednak martwi mnie to wszystko
__________________

You'll Never Find Nobody Better Than Me !
Of Course !




Edytowane przez N47aLQS
Czas edycji: 2009-05-31 o 19:23 Powód: Dopisek
N47aLQS jest offline Zgłoś do moderatora