Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-03-16, 21:44   #1796
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez amelsss Pokaż wiadomość
Cocoa blend to moja miłość, najlepsza paleta jaką miałam i mam
To teraz jestem w kropce, co tu wybrać. Ogólnie chciałam kupić Zoevę Smoky plus Rose Golden, ale po podwyżce cen nie jestem już tak przekonana i myślę nad TF.
Rose Golden mam. No i... jest ok, ale taka trochę na jedno kopyto. Rozumiem, że nazwa zobowiązuje i ma być złoto, jakościowo super, ale z samej w sobie jestem średnio zadowolona. Jeśli Cocoa blend to 10/10, to RG już 7/10.
A czeka na mnie Retro Future (tak się chyba nazywa, jak nie pomyliłam), na Minti już niedostępna i ponoć jej nie będzie

Mamie oddałam En taupe, ładne kolorki, ale aż tak mnie nie porwała. No i jeszcze ma Rodeo Belle, bardzo fajna, chyba lepiej napigmentowana od CB

Dodam, że BonBonsa kupiłam ze względu na te róże, są śliczne trzy odcienie, bo w Zoevie tego nie uświadczę. Ogólnie kilka kolorów jest takich jak w Zoevach, ale wiadomo, fajniej zrobić makijaż jedną niż trzema.

Co ciekawe, BonBonsa używałam z bazą Zoevy i dziś po raz pierwszy z bazą TF, no i z tą drugą lepiej się trzyma

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Nie moje kolory jednak ta Cocoa już zerknęłam.
Też mi się tak wydawało, ale się okazuje, że takie cuda z niej można wyczarować, więc cokolwiek. Czasami łączę też z innymi Zoevami, zależy co mam.

Edytowane przez be_zludna
Czas edycji: 2016-03-16 o 21:49
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora