Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-10-19, 15:35   #92
anice
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 348
GG do anice
Unhappy Pryszcze na czole:(:(:(

Problem tradziku byl mi zawsze obcy...
Do czasu...
W te wakacje nagle zaczely pojawiac mi sie pryszcze - tylko i wylacznie na czole... Wiekszosc z nich, nie wyskakiwala na zewnatrz, ale gromadzila sie pod skora.
Doradzono mi, zebym wysuszala czolo, wiec przestalam je smarowac kremem, nakladac na nie puder, Pani w aptece doradzila mi czeste sluszczanie skory i sprzedala plyn przeciw tradzikowi - Afrodyta Adonis Elanda.
Minely 3 miesiace, a pryszcze jak byly tak sa . Niektore wychodza, inne siedza pod skora, czyniac ja taka nierowna
Juz nie wiem co robic Wyglada to fatalnie Kolezanka radzi mi, zebym zaczela brac tabletki hormonalne, chocby antykoncepcyjne, moze wybrac sie do kosmetyczki na oczyszczanie czola???
Co stosowac??? Jesli tabletki to jakie i czy musze isc do lekarza, czy mozna je dostac bezposrednio w aptece i ile kosztuja
Jesli wizyta u kosmetyczki, to w jakiej cenie jest taki zabieg oczyszczajacy??? Moze sa jeszce jakies inne sposoby

Z gory dziekuje za rady
anice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując