Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 17
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-05, 15:56   #72
201701051337
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 907
Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 17

Cytat:
Napisane przez madzikowo7777 Pokaż wiadomość
Radzę poczekać do 3 m-ca, ale zapytaj swojego doktorka, może on inne ma zalecenia

---------- Dopisano o 16:42 ---------- Poprzedni post napisano o 16:40 ----------




Jak chcesz dużo to będzie Ci trudno doktorka zanleźć który Ci zrobi za pierwszym razem. Jak ja pytałam to odpowiedz był jasna 400max potem ewentualna powtórka z większym implantem - podziękowałam za taką opcję. Szukaliśmy takiego który zrobi od razu to co chcę Ni oznacza to że namwiam abyś zrobiła u tego co ja, sama musisz być pewna wyboru

Madzik a jaka była Twoja wyjsciowka ? B , C ?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 14:56 ---------- Poprzedni post napisano o 14:53 ----------

Cytat:
Napisane przez call me baby Pokaż wiadomość
Ale doktor ma racje- musi Cie dokladnie zmierzyc, za duzy implant do wymiarow to ryzyko komplikacji. Zdjecia to jedno - trzeba wszystko w realu sprawdzic 👍 jak to mowia na oko to chlop...😉


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Mnie moj dr zastanawia , wkłada kieszonki potem w nią ładuje hydrozel aż pierś sie wypełni , powiedział ze z B mi zrobi spokojnie D ale wiadomo ze D i D to nie zawsze to samo a jak patrzę na moje piersi teraz i je dotykam to i do E by doszedł , zaczynam miec fazę na pushup bez stanika wiec go przycisnę ciekawa jestem jak mu to wyjdzie hehe


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Edytowane przez 201701051337
Czas edycji: 2014-05-05 o 15:57
201701051337 jest offline Zgłoś do moderatora