Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Prawo jazdy - teoria 2013
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-10-17, 21:02   #4
ewelina1995
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Województwo mazowieckie
Wiadomości: 348
Dot.: Prawo jazdy - teoria 2013

Cytat:
Napisane przez magpiotr Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Mam nadzieję, że dobrze trafiłam - w końcu uznałam, że egzamin na prawo jazdy ma trochę wspólnego z edukacją. No i mam nadzieję, że jakby co to mogę liczyć na Waszą pomoc...
Sprawa wygląda tak, że dopiero ostatnio wzięłam się za robienie prawa jazdy, czego bardzo żałuję (mogłam zacząć jak jeszcze była łatwiejsza teoria ). Tak czy inaczej - niedługo kończę jazdy, wiem co i jak należy załatwiać w WORDzie. Martwię się jednak nowym egzaminem teoretycznym, sporo słyszałam o jego wysokim poziomie trudności i ogromnej ilości pytań. Mój dostęp do internetu jest ograniczony, a łącze powolny, dlatego byłabym wdzięczna za każdą wiadomość, odpowiedź, poradę. Jakieś rady odnośnie tego egzaminu? Któraś z Was zdawała nową teorię i może coś na ten temat powiedzieć? I inna kwestia, gdzieś czytałam, że nie ma oficjalnej bazy pytań (choć w starym egzaminie była). W związku z tym pytanie: skąd się uczyć? Jakich pytań się spodziewać, w jaki sposób się przygotowywać? Wszelakie pomocne linki do zestawów też by były mile widziane.
Dziękuję bardzo za wszelką potencjalną pomoc. Pozdrawiam, Magda
Ja zdawałam teorię na nowych zasadach około miesiąc temu. Udało się za 3 razem. Ogólnie zdawalność w moim ośrodku była bardzo słaba, bo 2 osoby na 10. Ogólnie pytania są na logikę, ale jest też wiele takich, do których potrzeba wiedzy wyuczonej na pamięć, np. wymiary tablicy rejestracyjnej czy dozwolone prędkości. Gdy dochodzi stres to często też nie starcza czasu na dokładniejsze zastanowienie się nad pytaniem. Ja uczyłam się z książki, którą kupiłam wraz z płytą z pytaniami u swojego instruktora. Oprócz tego wyszukiwałam w internecie wszystkie możliwe fora, bazy gdzie były umieszczane pytania. Poszukaj, są strony, gdzie ludzie wrzucają pytania, które im się trafiły. Jest to mega przydatne, bo niestety te egzaminy są beznadziejne i nie sposób w pełni się przygotować, nauczyć. Ale trzeba być dobrej myśli Są osoby, które zdają za pierwszym A jeśli nie za pierwszym to za którymś na pewno się uda
ewelina1995 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując