Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-11-25, 22:28   #2070
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Kochane wizazanki, niedlugo mam dokonac mojego pierwszego zamówienia [na BU, jak chyba wszyscy na początku ^^' ] i chcialabym zebyscie mi troche doradzily. Otoz wybralam:

Butelka 50 ml z atomizerem
Hydrolat geraniowy - 150 ml
Olej kokosowy EKOLOGICZNY - 50 ml
Puder bambusowy z jedwabiem - 55 ml
Serum-olejek regulujący LEMON + tamanu - 30 ml
Skwalan - 15 ml
Żel hialuronowy 1% - 100 ml

Cerę mam - jak sądzę - trądzikową, choć pryszczy niewiele, głównie zaskórniki [jedne i drugie] i takie cieliste krostki
Przebrnęłam już przez połowę wątku, i w sumie waham się jeszcze przy tym hydrolacie. Niby recenzje ma dobre, ale prawie wcale o nim nie piszecie tu, czy ktoś go używa? Czy lepiej zamiast niego wziąć ten uwielbiany kocankowy?
Ja obecnie mam geraniowy, oczarowy (oba po raz pierwszy) i kocankowy (po raz drugi, tym razem wielka butla). Geraniowy ma dziwny, słodki zapach - na początku mi się podobał, teraz średnio. Działania jakiegoś szczególnego nie zaobserwowałam. Wolę kocankowy (ale to głównie na noc, bo czuję go później długo od siebie ). Na dzień lubię oczar. Poprzednio miałam z kwiatu pomarańczy - gorzkawy zapach, efektów specjalnych brak (poza tonizowaniem). Planuję następnym razem kupić cytrynowy czy coś w tym stylu

A cerę może masz mieszaną...? Opis jakby pasuje do mojej - normalnej / mieszanej policzki mam normalne, ale strefa T jest lekko problemowa (zwłaszcza broda).


Cytat:
Napisane przez jaglanka Pokaż wiadomość
Ishani fajny zestaw. Ja też się przymierzam do pierwszego zamówienia na BU. Chcę zamówić bardzo podobny zestaw do Twojego, ale myślę nad hydrolatem oczarowym.
Oczar jest ok
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora