Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Praca maturalna! "Holocaust w literaturze i filmie"
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-29, 15:18   #1
zakochana19
Wtajemniczenie
 
Avatar zakochana19
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 399
GG do zakochana19

Praca maturalna! "Holocaust w literaturze i filmie"


Jak już zapewne wszyscy wiedzą, zbliża się czas matur i wypadałoby zabrać się za pisanie pracy maturalnej. Temat mój brzmi: "Przedstaw różne ujęcia holocaustu w literaturze i filmie".

Literatura podmiotu: "Zdążyć przed Panem Bogiem", "Medaliony" ("Dwojra Zielona", "Kobieta Cmentarna", "Przy torze kolejowym", "Człowiek jest mocny" oraz "dzieci i dorośli w Oświęcimiu"), opowiadania Borowskiego ( "u nas w Auschwitzu", "Proszę Państwa do gazu", "Dzień na Harmenzach"), film Pianista, wiersz Campo di Fiori, "Dziecko Noego".

Napisałam już wstęp, jednak nie mogę zebrać się i opracować konspektu. Nie wiem, co jest w tych lekturach ( i filmie) ważne, co jest warte uwagi. Liczę na Waszą pomoc, nie chodzi mi o odrabianie za mnie brudnej roboty.

Leżeli któraś z Was ma czas i ochotę żeby mi ofiarować swoją pomoc, byłabym bardzo wdzięczna. Zależy mi na jakichkolwiek wskazówkach, które pomogłyby w rozwiązaniu problemu.

Jak zredagować tezę? Na co zwrócić największą uwagę? Co pominąć?

Pozdrawiam
__________________
wegetarianka od 30.08.2011![/COLOR][/SIZE][/RIGHT]
studentka pracy socjalnej w Krakowie od 1.10.2011!

zakochana19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując