Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-02-09, 20:53   #4930
kasik71
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 338
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
aga super wieści

skład podają na stronie producenta; wg. mnie jest to lekki krem całkiem nieźle nawilżający, i nie dający krycia; tonujący jak nazwa wskazuje
coś w ten deseń właśnie, choć kolorystykę mam dość dziwną no ale to raczej oliwka, średnio jasna typ wiosenny mi pasują obie madary teraz mam moon

Ja przyznam, że na wieści z Syrii popędziłam na organeo kupić ostat ni olej wspaniały





Biedna
Co do tarczycy - ja jej nie mam od 2000 roku i stale łykam hormony i nie wpływają mi na nic skórnego nadmiar może powodować wysuszenie, chudnięcie i wypadanie włosów a niedobór przeciwnie, ale ja mam dobrze ustawione leki i nic się nie dzieje
Ja u Ciebie widzę lekki tonik migdałowy odblokowujący pory , i mocne nawilżenie skóry...
Jak coś to mam sporo kwasu migdałowego i zatrzęsienie mineralnych podkładów w domu

Ale tak to nie działa to co się dziedziczy się nie może mieszać jeśli nie poszłaś "w rodziców" to pewnie odziedziczyłaś cechy dziadków
no no ja zawsze pod prund to może ja poszłam w sąsiada bo do żadnych dziadków i prapra to ja podobna nie jestem (niby rysy mam i w mame i w tate) ale karnacje mam nietypową alabastrowo-zielono-zółta w czerwone kropki po syfkach no piekna ja jak chlorella

mi tez i MOON i SUN odpowiada dziwne trochę (generalnie tradycyjne podkłady to dla mnie zawsze były albo za rózowe albo za pomaranczowe)

no mi tarczyca wysiada od 2004 roku - hashimoto
problemy z cerą moge tez mieć po tacie właśnie od skonczyl kuracje izotretoina uwiezycie facet po 60-tce
kasik71 jest offline Zgłoś do moderatora