Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-06, 12:01   #3800
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X



Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ja się teraz czaję na kosmetyki włosowe Omia, chyba wezmę serię z olejem makadamia Wiem, że Beeets i zdaje się Emila chwaliły te kosmetyki
ja od siebie dodam, że te kosmetyki są bardzo perfumowane, i jak na mój nos nie są to zapachy pochodzące z natury aczkolwiek całkiem przyjemne

pochwalę się, że jesteśmy już po połówkowych i ponoć będziemy mieć małego Grzesia na razie wszystko z nami w porząsiu

Anula a co u Twojej dzielnej Damy?

kosmetycznie nie szaleję, kupiłam parę gadżetów, nawet im fotkę cyknęłam, ale się okazało, że nie mam kabelka łączącego tel i komp więc d..pa ...tylko smarowidła do ciała idą jak woda bo jak nigdy wcześniej smaruję się codziennie

cały czas zużywam zapsay...i wygląda na to, że jeszcze na rok mi ich wystarczy , dziwnie jest o tyle, że teraz wszystko mi pasuje - aloesowe rzeczy nie podrażniają, po trójglickach mnie nie wysypuje - normalnie czad! szkoda, że ten stan nie będzie trwał wiecznie bo jak dla mnie mogłabym już zostać taka piękna no i cuda się dzieją bo facjata ani włosy mi się nie przetłuszczają
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora