Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zmarszczki w młodym wieku-profilaktyka, pielęgnacja. WĄTEK ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-02-17, 07:58   #529
6agi
Raczkowanie
 
Avatar 6agi
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 111
Dot.: Pierwszy krem przeciwzmarszczkowy.Od kiedy i jaki ?

Cytat:
Napisane przez Iza995 Pokaż wiadomość
Witajcie
Mam 28L i zastanawiam sie czy juz powinnam stosowac pierwszy krem przeciwzmarszczkowy:confu sed:. Mam cere mieszana,piegi,na co dzien stosuje zel do mycia twarzy oczyszczajacy i buzie smaruje kremem nivea soft.Prosze mi powiedziec czy moge zaczac uzywac pierwszego kremu przeciwzmarszczkowego, czy powinnam sie jeszcze wstrzymac
parę lat temu zafundowałam sobie u kosmetyczki makijaż a ta zaczęła mi w pewnych sprawach doradzać, miałam wtedy 21 lat a ona mi powiedziała że już powinnam stosować lekki krem przeciwzmarszczkowy (poleciła AA) lub jakiś krem/balsam ujędrniający na twarz i okolice szyi; kupiłam sobie mleczko do demakijażu ujędrniające, przeciwzmarszczkowe i stosuję czasem balsam ujędrniający z nivei po kąpieli;

osobiście uważam że im później się zacznie stosować pewne specyfiki (o ile skóra nie wymaga od zawsze jakiejś pięlęgnacji) tym lepiej, skóra się nie przyzwyczai i nie zacznie "wymagać" stałego "dopalacza" w postaci różnych kremów żeby jako tako wyglądała, nie była przesuszona czy przetłuszczona

ja prawie nie stosuję żadnych kremów na noc czy na dzień i cera wygląda zdrowo do dziś niestety nie zastosowałam się do tamtych porad i ostatnio jak byłam u znajomej kosmetyczki na hennie to ona przyznała mi rację - najgorzej zacząć to już nie można przestać
__________________
"Nigdy nie jest za późno, by stać się osobą, którą mogłeś być."

"Zwycięzcy to przegrani, którzy powstali i spróbowali o jeden raz więcej."

Edytowane przez 6agi
Czas edycji: 2010-02-17 o 08:01
6agi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując