Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-11-29, 18:43   #1215
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
A mogłabyś podać przykłady tych olei odblokowujących pory, bo ja to się nie znam, a chce sobie jeszcze niedługo domówić pare rzeczy:P

Nie do mnie było pytanie, ale pozwolę sobie odpowiedzieć, bo używałam to serum 3 razy Mnie po nim nic nie piecze. Ostatnio używałam go wczoraj i dzisiaj widzę, że skóra delikatnie zaczyna się łuszczyć i jest lekko wysuszona. Ogólnie bez tragedii, a spodziewałam się najgorszego Do mnie wysłali po 11 dniach roboczych i w paczce niczego nie brakowało, łącznie z jakimś papierem z niszczarki
Oleje te to: olej z pestek malin , olej z nasion truskawki, olej z czarnuszki, olej z nasion czarnej maliny, olej jojoba, olej z pestek arbuza. Olej z nasion czarnej maliny maja najwiecej tych kwasow, pozniej jest malina i truskawka. Ja uzywam maliny i jestem absolutnie zadowolona.

Pytanie o serum migdalowe jest skierowane do wszystkich tych osob ktore go uzywaja wiec i do Ciebie Niestety bardzo malo jest w watku wypowiedzi na jego temat(zaledwie dwie w tym totalnie rozne), wiec nie moge sobie wyrobic pogladu na jego temat.

A zauwazylas rozjasnienie?Wyrownanie kolorytu? Zredukowanie blizn potradzikowych? Zapchal Cie? Mialas jakies niepozadane reakcje? Oprocz luszczenia... Ogolnie oceniasz go dobrze czy srednio?

W ogole jestem zaskoczona,bo dzisiaj dostalam informacje o wysylce paczki co daje 11 dni realizacji zamowienia;d A myslalam,ze bede musiala czekac do nastepnego tygodnia...

A widzialyscie to? Tak mysle,ze chyba jednak nie maja wylozone na klientow i staraja sie usprawnic wszystko...

http://www.biochemiaurody.com/vademe...files-pdf.html
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując