Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nieświeży makijaż
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-10-20, 20:12   #30
Monana111
Raczkowanie
 
Avatar Monana111
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 55
Dot.: Nieświeży makijaż

Cytat:
Z tego, co czytam, wydajesz się być bardzo miłą osobą


Sporo masz racji, bo ja jestem typową szarą myszką, która nie dość że urodą nie grzeszy, to i rzadko wydusi z siebie coś sensownego... hmm może jak piszę tutaj czy na gadu czy gdziekolwiek indziej, byle nie w cztery oczy, to problemów nie mam, ale jak gadam z kimś normalnie... język w kołek, oczy do dołu... no tragedia, nieśmiała jestem okropnie i trudno mi to zwalczyć
Chociaż nie oszukujmy się, ludzie przy pierwszym spotkaniu zwracają najpierw uwagę na wygląd, dopiero potem człowieka wysłuchają, a biorąc pod uwagę moją płochliwą naturę położona jestem w trudnej sytuacji echh mam nadzieję, że w miarę czasu wynormalnieję i nie będę mieć problemów z kontaktem z ludźmi. No ale nie o tym ten wątek
vril, dziękować bardzo, chyba się skuszę na tą hennę jeśli to taki dość nieskomplikowany zabieg i wystarczy zamiast tuszy, w końcu przestanę wydawać na nie fortuny no i problemów od razu mniej dziękuję
A, zakupiłam dziś Garniera Czystą skórę 3 w 1 (maseczka, peeling i żel) oraz tonik z tejże serii. Tak poleciła mi pani w Rossmanie (Bożeż ty mój i znowu zapomniałam jak się na takie osoby mówi ), bo były z wymienionych w tym wątku tylko resztki z NVY, a tak to bieda i nędza no, chyba czas na zmianę Rossmana . Ale po użyciu tych dwóch jestem zadowolona, bo minęła już godzina a cera jeszcze mi się nie natłuściła
Monana111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując