Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dobry Fryzjer - Wrocław
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-05, 18:06   #3638
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
Tak to ten na blogu. Oczywiscie z kazdym myciem sie zmienia, wyplukuje, ale u mnie to normalne, mozliwe, ze przez olejowanie, z ktorego nie zrezygnuje bo moje wlosy, bez tego, sa bez zycia.
U mnie Colour Touch teraz trzyma się w miarę sensownie 2 miesiące przy codziennym myciu, codziennych wcierkach i olejowaniu raz na 2-3 dni, więc to nie tak źle. Na początku, po tej tragicznej wpadce ze ściąganiem farby był sensowny 3 tygodnie, bo pióra mi go w ogóle nie trzymały. Tak więc myślę, że z czasem i u Ciebie tak wejdzie we włosy, że nie będziesz musiała koloryzować co miesiąc.
Cytat:
Haha, przypomnialo mi sie, jak zareagowala Ania na krem Fekka "Brokat? Impreza byla?", tak mi sie smiac chcialo Uwielbiam wszystko co z Fekkai, ten polysk i zapach, bajka.
No właśnie ten brokat sprawia, że włosy tak ładnie lśnią i są gładziutkie
Cytat:
Ale! Te kosmetyki Sebastiana, na ktorych pracuje Ania, to jest cos, co mnie kusi. Przeciez jak mi je wyprostowala, to takie lsniace, lejace, jak z reklamy
Spróbuj poszperać w TK Maxx - ja dorwałam tam Potion 9 za 30 zł, jest rewelacyjny, świetnie utrzymuje włosy w dobrej kondycji.

Cytat:
Bralam doustnie Vitapil, Merz Special (3kuracje robilam i bardzo lubie), Saponics (lubilam, ale po 3butelce wlosy sie przyzwyczaily i efekty brak), po Jantarze zero poprawy, reszty z wymienionych nie stosowalam. Z wcierek najbardziej lubie Alpecin na bazie kofeiny, mialam wtedy przyrost 2cm/miesiac.
Hmmmmm. Tak, Alpecin i Loxon działają. To ja bym dodała Tobie jeszcze Capitavit (jakieś 8 zł) i Neril, jeśli nie jesteś wrażliwa na alkohol. A po olejku łopianowym firmy Nami włosy rosną jak nienormalne, też wypróbuj w przypływie gotówki, naprawde polecam
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując