Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dobry fryzjer-Białystok
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-02-11, 10:48   #133
gwiazdeczka7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 157
Dot.: NAJLEPSZY fryzjer - BIAŁYSTOK- aktualizacja

Dziewczyny ja jestem z Bialegostoku i ciagle szukam fryzjera. Od kilku lat robie balejaz, ale niejestem do konca nigdy zadowolona. W zeszly piatek bylam umowiona do mojej fryzjerki u ktorej malowalam wlosy 4 razy (balejaz) i na miejscu okazalo sie ze bedzie mnie malowac jakas uczennica. Wlosy wyszly fatalnie, zaplacilam 180 zl, za balejaz, sciecie grzywki i podciecie koncowek), za sam balejaz placilam zawsze 160 zl. Wlosy na grzywce i na czubku glowy wyszly blond, a w kucyku sa brazowe, poprostu porazka. A chcialam balejaz blond. Szukam obecnie dobrego fryzjera do samego balejazu. Bo musze to poprawic odczekam wprawdzie jakis miesiac zeby wlosy troszke sie wzmocnily i bede chciala zrobic blond balejaz.

Stad pytanie jak wyglada Pani Emilka z Kameleona? Czy moze mi ktos wskazac ja na zdjeciu, zeby nie bylo tak, ze sie umowie do niej a mnie pomaluje ktos inny (jakas uczennica badz praktykantka)

Swoja droga, to powinna byc nizsza cena jak maluje taka uczennica, tylko zeby cos ona umiala, jestem zawiedziona.
gwiazdeczka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując