Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-24, 14:58   #1840
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez xkejti Pokaż wiadomość
Irisfeal - z tego co widzę to nie uległy nawet zniszczeniu, może troszkę końcówki do podcięcia - dla mnie wybawcą okazał się olejek tamanu na końcówki, może Tibie też pomoże
No trochę przesuszone są, na razie dostały porcję odzywki z Alterry i maski jajecznej z olejem sezamowym A końcówki już przed rozjaśnianiem były do ścięcia, ale wolałam zaczekać i ściąć je po zmaltretowaniu rozjaśniaczem, no i dobrze bo też je przesuszyło. O oleju tamanu słyszałam do skóry ale do włosów nie, wypróbuje jak tylko będę miała okazję na jakieś zakupy mazidłowe.
Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Mi akurat fryjzer zniszczyl wlosy...byly tak sztywne, ze mozna bylo nimi tynki zdzierac
Ale niewazne. Dla mnie 300 zl to kupa kasy
Dla mnie też. Nie wiem czy jakbym już tyle stówek miała zbędnych to i tak nie wydałabym na coś innego:p

Drazni mnie strasznie to że kąpiel rozjaśniająca rozjaśniła mi odrosty i teraz się odcinają od pomarańczowego blondu niżej:/ próbowałam je wyrównać szamponem koloryzującym ale włosy mi kompletnie nie przyjęły barwnika...
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych

Edytowane przez Irisfeal
Czas edycji: 2013-01-24 o 15:06
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując