Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Robótki szydełkowe - jaka cena ???
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-03-28, 14:45   #18
Sviloprejka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: pomiędzy Śląskiem a Małopolską
Wiadomości: 133
GG do Sviloprejka
Lightbulb szydełkowy cennik

Pracuję właśnie nad dość dużym obrusem okrągłym, będzie to mniej więcej coś takiego jak na tym zdjęciu
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=4404408
(zdj.zapożyczyłam od Glinki121, mam nadzieję, że nie będzie miała nic przeciwko temu, a mniej więcej dlatego, że zamiast tych wolnych przejściowych przestrzeni łańcuszkowych, wstawiam tam sobie swoje ozdobniki i zamierzam tez inaczej wykończyć).
Obrus powinien mieć ok. 140 cm średnicy, robie go na zamówienie na prezent ślubny. Czy któraś z Was mogłaby mi doradzić, jak go wycenić???

Mam z tym piekielny problem, bo takich dużych obrusów jeszcze na zamówienie nie robiłam, zajmowałam się głównie mniejszymi serwetkami, koronkami, czy mini serwetkami, takimi podkładkami pod filiżanki.

Dodam jeszcze tylko, że materiał będzie mnie kosztował ok.30-40 zł według wstępnych obliczeń, nie wiem ile dokładnie kordonka zużyję, bo jestem dopiero na 1/3 wzoru, a do końca daleko daleko

Może któraś z Was sprzedaje tego typu obrusy i pomoże mi przy wycenie mojego albo chociaż jakoś wspomoże dobrą radą?
__________________

"Szczęście to uczucie głębokiego zadowolenia, jakie czerpiemy z aktu tworzenia ...".
----[N. Alderman: "Nieposłuszeństwo"]----
Sviloprejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując