Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-12-09, 08:23   #3387
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
Pani doktor rzekła, że to znikniecie plam jest na tyle świeże, że one mogą szybko wrócić wiec powinnam smarować przynajmniej tak, jezli mam problem z tym, że się łuszczę i jestem czerwona - co drugi dzień cosmelan na całą twarz ( ew. z pominięciem okolic brody bo tam nie miałam plam), i to na cała noc, natomiast nastepnego dnia cos przynajmniej na 2-3 godziny na plamy, potem zmyć i dużo kremu nawilżającego. I w ogóle kłaść dużo masek nawilzających . I tak będe robić.
Acha - zabroniła mi używać tych płatków z peelingiem - powiedziała, że to b. podrażnia skórę i jezli już , to peeling enzymatyczny.
A teraz Buczuś - dla Ciebie news- wczoraj zrobiłam sobie mezoterapię! Pani dr powiedziała,że to najlepsze rozwiaznie i połączenie z cos. Wstrzykiwała mi czysty kwas hialuranowy bo najlepiej nawilża, a to teraz moja największa potrzeba .
Dała mi do wyboru - albo preparat, który zawiera ten kwa i jeszcze jakieś dodatki i nic potem nie widać, ze bylo robione, albo ów sam kwas, po którym zostają przz 2-5 dni grudki pod skórą, ale zdecydowanie daję lepsze efekty wg niej i jej klientek, a cena ta sama.. Wybrałam druga wersję i przynajmniej u mnie bardzo niewiele widać te grudki wiec jestem zadowolona, że sie na nia zdecydowałam. I teraz do Ciebie Molly - w moim przypadku widzę już nastepnego dnia efekt - grudki owszem, ale skóra już jst b. napięta. Nastepny zabieg mam w przyszly piątek.



Czyli cosmelan codziennie, tylko raz na same plamy, a kolejnego dnia (to znaczy nocy) na całą twarz tak ? Dobrze to zrozumiałam ? I przez ile tak ?

Kamilia moja dermatolog też bardziej chwaliła ta mezo z grudkami. Czy to zawsze jest tylko z tym kwasem? a same witaminki itp to nie robi sie ? spytaj lekarki za tydzień może co ? Nie chce napięcia twarzy, chce tylko ją nawilżyć, odżywić troche.

Mnie moja lekarka nie kazała używać chustek pilingujących bo są nasączane czymś co niekoniecznie może dobrze działas na buxkę podrazniona już samym cos. Kazała mi ścierać twarz ale zwykłymi płatkami do demakijażu, a ja kupiłam gąbeczke i nią próbuje. Ale kiepsko skórki ściera. Chusteczki były najlepsze. Ja je konkretnie płuczę pod wodą zeby ten preparat z nich wypłukać.

Edytowane przez Masima
Czas edycji: 2008-12-09 o 08:26
Masima jest offline Zgłoś do moderatora