Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-08-27, 18:31   #2522
diablica88
Rozeznanie
 
Avatar diablica88
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 623
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. II

Cytat:
Napisane przez emha Pokaż wiadomość
Dodaję ten swój nieszczęsny, ale niestety zdjęcia nie do końca oddają kolor.
Cudny kolorek Ostatnio bardzo bardzo mi do gustu przypadają szarości a już na pewno takie śliczności No i pazurki i dłonie również śliczne

Cytat:
Napisane przez fergieunia Pokaż wiadomość
Niestety muszę zrezygnować ( na rok/2 lata ) z typowo jaskrawych, intensywnych kolorów przez moich rodziców, którzy są zdecydowanie takowym przeciwni
No póki co musisz być grzeczna Ale jesteś jeszcze młodziutka to jeszcze zdążysz sobie lakierów różnych popróbować U mnie natomiast to wręcz przeciwnie jest - tata, jak to tata nawet nie zauważa jakie mam paznokcie, a mama to zawsze chwali ( ah ta kochana mama) i jeszcze jak zerknie mi przez ramię jak przeglądam nasz wątek i jakiś lakierek zobaczy to mi za plecami krzyczy: kup ten, i ten tez kup! No jakie ładne I jak ja mam nie kupować ??

Cytat:
Napisane przez elunia_r Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny wcześniej coś u Was już bazgrałam, ale teraz pokarze swoje pazurki 2 tydzień nail tekiem II je traktuję, kolorek na rękach golden rose 323, a stopy to single butterfly nr 238,
Łapki hm... soczysta żółć Ja bym się na taką nie odważyła Na stopkach natomiast bardzo ładny kolorek, tylko tak jak wspomniała Maliniarka, te sreberka nie bardzo mi do gustu przypadły. I w ogóle witaj

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
o
aaah i wczoraj zakupilam takie oto lakiery:
jutro ide na 18 i nie wiem w co sie ubrac a tym samym jaki lakier wkoncu uzyc
pochwale sie, ze zamowilam na all palete 120 manly wkoncu
i jak kolezanka odda mi pieniadze za usluge fryzjerska to zamawiam przepiekny swterek (co prawda japan style, ale widzialam zdjecia rzeczywiste od wizazanki iiii )
Bardzo ładny te różowy lakierek, daj znać jak z kryciem, bo mam jeden z miss selene i odcień jest jak dla mnie cudny, ale krycie - nawet przy 4 warstwach mam prześwity
Paletka bombowa To kiedy mnie umalujesz ? Troszkę odważne kolory, choć z drugiej strony jak ktoś ma zdolności makijażowe to pewnie i umie je ładnie połączyć, jam w tym temacie beztalencie

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
a tak w ogóle miałam malować pazury na biało bo mam takie jedno zdobionko w planach ale stwierdziłam że szczytem byłoby malować na biało mając tyle kolorów
diablica88 jest offline Zgłoś do moderatora