Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-26, 21:04   #2891
mirkaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 818
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
A po co zaraz taki agresywny ton? Nie musisz mnie obrażać tylko dlatego, że wiem, że nie można robić sobie krzywdy I każdy dobry dermatolog powie to samo. I szczerze, nie wiem, co robisz w takim wątku, skoro sama trądziku nie masz i jeszcze chwalisz rzeczy, o których każdy trądzikowiec wie, że nie wolno robić...
Wybacz nie sadzilam ze to był obrazliwy ton, uwierz mi ze nie chcialam Cie urazic - nie w tym rzecz, chodzi tylko ze podwazylas to co napisalam mimo to iz stanowczo i dosadnie podkreslilam kilka aspetkow, mam nadzieje ze wiesz o czym mowie i nie musze tego cytowac.

A to co robie na tym watku to moja sprawa.
Powiem tyle - daze do ideału, jestem otawrta na wiedze, lubie ja poglebiac i caly czas sie ksztalcic, mimo to iz w tym kierunku zdobylam juz wyksztalcenie i obecnie spelniam sie zawodowo co jednak nie przeczy i nie koliduje w tym ze temat jest zawsze aktualny.

Cytat:
Napisane przez urodzona3maja Pokaż wiadomość
Dziewczynke troche poniosło
Oddychamy spokojnie,zastanawiamy sie co chcemy w zyciu robic i to robimy
ja tam jestem tylko kosmetologiem i pare lat temu weszla ustawa,ze kosmetyczka,kosmetolog,de rmatolog i POMOC dermatologow nie moze w gabinetach/salonach naruszac ciaglosci naskorka,jest to zabronione,zakazane i karane

a tak zyciowo to logiczne,ze nikt nie chce hasac z białymi dziobami
Gratuluje ja rowniez jestem kosmetologiem a na dodatek pracuje w gabinecie dermatologicznym takze jak najbardziej jestem swiadoma wielu rzeczy, ale Ty jak widze zupelnie nie wiadomopo co to wtracilas, przeciez wyraznie napisalam ze tego nie wolno robic.
Wiec tylko w tym momencie powtorzylas oczywista oczywistosc ktora juz byla wczesniej przytoczona, wiec gratuluje.

Cytat:
Napisane przez Kamilanet Pokaż wiadomość

święta prawda
mirkaaa jest offline Zgłoś do moderatora