Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-06-26, 20:18   #2933
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez siulka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny - można się podłączyć?

Od prawie roku wychodzę z rudości, a właściwie czerwieni - do blondu i nadal prześwituje mi to rude dziadostwo . Teraz już i tak jest nieźle, ale mimo wszystko... Chcę spróbować się sama pofarbować, bo mam wrażenie, że fryzjerka mnie naciąga ... Poczytałam kilka wątków tutaj na wizażu i wydaje mi się, że wiem jeszcze mniej niż wcześniej i wszystko mi się miesza... mój naturalny kolor - odrosty, to taki typowy polski mysi ciemny blond, moje włosy aktualnie są pseudoblondowe, pasemkowate z rudym poblaskiem, ciemniejsze od spodu u góry jaśniejsze - generalnie mam dość tej rudości, bo przez to moje włosy optycznie wpadają w żółć .
Wymyśliłam sobie farbę Alfaparf 9.31 z wodą 6% lub 9% i nie wiem czy to dobry pomysł? Może macie jakieś rady? Postaram się jutro wrzucić jakąś fotkę aktualnego koloru włosów... pomocy nie chcę tego rudego dziadostwa daję sobie jeszcze 2 podejścia do uzyskania wymarzonego odcienia blondu - coś w kierunku kolorów w załącznikach
A ten Alfa to nie jest popielato złoty?
Jak ten kolor sie nazywa?
Wklej swoje zdjęcie, wiele zależy od stanu wlosow.
Jak sa zniszczone moze lepiej zostawić te pasemka/refleksy rude?
To nie musi źle wygladac.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora