Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki żel wybrać?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-12-25, 23:07   #1265
Maggie_90
Wtajemniczenie
 
Avatar Maggie_90
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Z Internetu :)
Wiadomości: 2 306
Dot.: Jaki żel wybrać?

Witam serdecznie
Prosiłabym o pomoc, bo jestem po szkoleniu z którego jestem wybitnie niezadowolona, kobietka może i miała wiedzę, ale miała nas centralnie w lewej dziurce nosa, o wszystko trzeba się było dopytywać, odpowiedzi udzielała niechętnie ;/

Stąd też mam trochę pytań, chcę zakupić żele do utwardzania naturalnej płytki, byłam zdecydowana na produkty sunflower, ale przeszukując forum natknęłąm się na opinie, że jest dość rzadki (a właśnie z zalewaniem skórek miałam największe problemy), pracowałam na produktach magnetica, żele 1 fazowe, nie potrzebowały primera/bondera, tylko zmatowić płytkę, a na szkoleniu nie dowiedziałam się o innych alternatywach, więc teraz czuję się zagubiona....


Czy dobrym wyborem byłoby np. nałożenie tego żelu sf-
http://sunflower.fc.pl/ZEL-UV/JEDNOF...kiem-15ml.html

1 lub 2 warstwy, potem kolorowy i nabłyszczający (np. seal it sf lub błysk uv sf)?
Wtedy ten pierwszy jednofazowy normalnie mogę używać przy uzupełnianiu, tak?

Czy może macie jakieś polecone sprawdzone konkretne żele do utwardzenia płytki, bardziej w ogóle mi zależy na tym, że nie mam czasu na codzienne poprawki paznokci, lakier szybko mi odpryskuje i chcę mieć kolor utrzymujący sie dłużej i chce to osiągnąć za pomocą żeli

Wg mojej instruktorki normalnie możnaby było na naturalną płytkę nałożyć obojętnie jaki jednofazowy lub podkładowy , kolorowy i nabłyszczający, nie wiem jak się do tego ustosunkować.
Plus to, że na szkoleniu jesli nie miałam żelu niesamopoziomującego się, raz użyłam innego to w ogóle nie potrafiłam sobie poradzić, więc nie jestem pewna czy sun flower zda u mnie egzamin.
Prosiłabym serdecznie o jakąś radę, może macie inne propozycje? Pazurki będą na użytek mój i mamy, może jak dojdę do wprawy to pomyślę o przedłużaniu, bo na drugi kurs mnie na razie nie stać.

Pozdrawiam

wesołych świąt
__________________
Zapraszam na mój wątek wymiankowy- książki

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post47604606
Maggie_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując