Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brązowowłose farbowane Cz.IV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-09, 21:33   #638
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
Obiecane zdjęcia po orzechowym brązie
(przetrzymanym przynajmniej 10 minut za długo :P)

Ogólnie- nie podoba mi się ani kolor, ani włosy po tym odcieniu, ani w ogóle nic :/ zła jestem, że nie wzięłam cynamonowego brązu :/ Będę czekać aż się trochę zmyje i mam zamiar troszkę rozjaśnić włosy i walnąć sobie jakąś karmelową profeskę
Odstaw Joannę bo zaczynają Ci się robić czarne (ciemniejsze) pasma na wierzchu włosów. Ja tak miałam po kilkukrotnym malowaniu tą farbą. Jakby nierówno kryła. Moja mamuśka do tej pory ma takie pasma czarne jak węgiel a zawsze cynamon czy czekoladę kładła. Im dłużej Joanną mazałyśmy tym ciemniejsze wychodziły. Nie wiem czy Joanna coś w składzie nie namieszała bo coś włosy po tej farbie już kilku osobom nie pasują. Ale ja cię w karmelu nie widzę. Coś czekoladowego najbardziej Ładnie by ci było Karmel jest rudawy a to naczynka uwidacznia strasznie Ja tam wolę u ciebie ciemne kolory

Cytat:
Napisane przez Katrin242 Pokaż wiadomość
Ibyza, Kachula, DontSay.... dzięki...za wsparcie
Mój pies ma 8.5 roku.... jakieś 5 lat temu dowiedziałam się o jego chorbie.....jest z nim coraz gorzej wtej chwili 2 razy dziennie chodzę z nim na leki przeciwbólowe bo niestey już nic lekarz nie jest mu w stanie pomóc.....serce mi pęka kiedy tak cierpi, a ja nie mogę nic zrobić...
Moja mała 17 lat z nami była aż w maju przypałętał się kleszcz. Była już za stara aby się obronić. Odeszła w bólach biedna ale mi się śniła przedwczoraj i wiem, że teraz jest jej lepiej. Nie mogę wspominać...

A jeśli chodzi o hennę to jednak wybór padł na ciemny brąz. Obejrzałam fotki na monitorze u rodziców i orzech jednak mimo, że chłodną tonację ma to i tak idzie w rudość a ja nie chcę. Kupuję i mam nadzieję farbować w tym tygodniu.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2012-06-09 o 21:39
Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora