Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-09, 14:28   #925
oryginalna11
Raczkowanie
 
Avatar oryginalna11
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Coleraine, Irlandia Północna
Wiadomości: 177
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez pavlo84 Pokaż wiadomość
Fraxel jest dobrym laserem ale jak juz sie decydujecie na niego moja rada polecam laser fraxel re:store i zaden inny. a co do blizn po ospie to beda dobre effekty widoczne , ja mam gorzej bo ma blizny po operacji i szyciu tutaj laser fraxel nieczyni cudow jest zas zaslaby,ale na blizny po ospie tradziku i inne lajtowe dobrze dziala. tez chetnie bym zobaczyl tpowje effekty juz po ale to potrwa bo musisz poddac sie kilku zabiegom a miedzy 1 a 2gim czeka sie okolo miesiaca.
Własnie dlatego zdecydowałam sie na Pixel. Boję się Fraxela Narazie mam 3 wizyty ustalone bo blizny sa dosc głebokie. A potem zobaczymy Jak to nic nie pomoze to sie poddaje

---------- Dopisano o 14:28 ---------- Poprzedni post napisano o 14:25 ----------

Cytat:
Napisane przez paputeeek Pokaż wiadomość
oryginalna to koniecznie podziel sie efektymi i zdjeciami przed i tuz po oraz po jakims czasie. trzymam kciuki za Cb oby te zlosniki zeszly...

ja mam na srodku czola 3 jak trojkat bermudzki wygladaja..
Troche to potrwa bo miedzy zabiegami jest około 4 tyg przerwy. Ale przed i po pierwszej wizycie zdam relacje na pewno Moja skóra w ogóle wyglada jak Księżyc w pełni KRATER!
__________________

Edytowane przez oryginalna11
Czas edycji: 2012-08-09 o 15:03
oryginalna11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując