Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-10-03, 19:18   #4847
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość

To miyo?
Tooo Co ja zrobię jak mi się skończy? Dobra, wiem co zrobię...

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Jestem gdziestam pośrodku Amber One i sobie Was podczytuje. Niestety mój małżonek jest dość agresywnym kierowcą i o jakimkolwiek cytowaniu mogę zapomnieć :/ Nie dam rady kursora ustawiać po cytacie. Dobrze, ze chociaż udaje mi się w literki trafiać
Strasznie mi dziwnie z migdalkami...
Ale za to jak ładnie Ja miałam pipki przez 2-3 tyg., ale kwadraty to kwadraty

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość

I z pamięci:

EDIT: lolliiiiiiiiii widać Cię, daj jakieś ka-boom!
EDIT2: Melduję, że paznokcie konkretnego kształtu nie mają, trochę się rozdwajają, rosną szybko, zawijają się i aktualnie noszą pozdzierany lakier wczoraj dostałam opierdziel od kuriera, że się nie staram dlatego będzie codziennie przyjeżdżał kontrolować co zrobić, idę malować
Loliiiiiii, tęsknimy

Oh, ten Twój kurier

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;36892355]Dzięki dziewczyny. Biorę zastrzyki,leki,smaruje się obrzydliwie śmierdzącą maścią..Musi mi to zejść[/QUOTE]

Ile Ty się z tym męczysz...

[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;36892645]Czekam na autobus to pisze sobie do Was z dworca. Obejrzalam wasze pazurki, wszystkie sliczne. Zrobilam napad na Rossman ale o dziwo malo kupilam. Jak tak dalej bedzie na tych studiach to chyba bede musiala dzien i noc sie uczyc. Zanim dojade do dumu to juz chce tylko spac.
Chlopcy z elektrycznego maja z nami wyklady. Opowiadali ze ciesza sie jak zobacza wogole jakas dziewczyne na uczelni, maja moze po 3 na kierunku.
Dzisiaj kolega powiedzial mi ze mam sztuczne paznokcie [/QUOTE]

Przeczytałam "sztuczny biust"

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
U mnie dzisiaj nieogara ciąg dalszy...
A zamiast się uczyć czytam bloga. Dawno się tak nie uśmiałam
Medi Ile się uczyłaś?
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora