Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak podkreślić jasną cerę? część VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-19, 19:46   #294
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VIII

Cytat:
Napisane przez naked_truth Pokaż wiadomość
no nie wiem już zaczynam podejrzewać że może mam jakąś felerną sztukę :P

W ogóle to idealny podkład dla mnie jest z domieszką szarości Ale takie rzeczy to chyba tylko w bb kremach i we własnoręcznie zrobionych minerałach z kolorówki
nie masz felernej sztuki, ja też mam dosyć chłodną cerę, pasują mi i chłodne oliwki i czasem różowo porcelanowe odcienie i Rimmel MP świnkował mnie strasznie tłusty mimo że niby lekki, ścinał się na skórze a testowałam go zimą i takie cyrki wyprawiał jak inne podkłady przy upałach fuj fuj, paskudny jak dla mnie Już wolę Maybelline tylko kolorystycznie też kiszka. O dziwo mniej różowy może tez przez to że jest ociupinkę jaśniejszy jest ten:
http://goldenrose-styl.pl/sklep/img/...1823-large.jpg
jest naprawdę strasznie różowy jak się go wyciśnie a na skórze wyglądał u mnie nie dość że z jeden ton jaśniej od Rimmela to nie świnkował mnie a był ładnie porcelanowy. Tylko trwałością też niestety nie grzeszy.
Bell nie ma nic w ofercie dla mega bladziochów. Dla normalnej jasnej cery ok, ale nie dla osób ekstra jasnych
Z drogeryjnych całkiem jasny i tez różowy jest z My Secret matujący najjasniejszy, po wyciśnięciu kolor łososiowy jaśnieje w trakcie smarowania. Ale to wszystko jest takie różowe

Używam teraz pudru z Jadwigi, nic a nic nie matuje, masakra jakaś i nadaje się do stosowania wyłącznie solo inaczej glina na twarzy. Tylko że solo nic nie kryje, wzmaga u mnie przetłuszczanie więc też odpada
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując