Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-05-19, 18:50   #3978
bieta
Zadomowienie
 
Avatar bieta
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 061
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
W pielegnacji od dawna juz mam (mialam ) skromnie, bo ja sobie sensownie ustawilam ale przylazly swieta i wszyscy sie wsciekli z zestawami pieknosci (musze poszukac zdjec sprzed paru miesiecy, moze ja jakos niefartownie wygladalam wtedy, o ile pamieatm wlosy i zeby mialam umyte, hmm...).
A zapachy sie ryply jak odkrylam miniaturki A tak mi bylo dobrze z Kajtkiem i pozniejsza miloscia - zielakiem Les Belles Baby sa niereformowalne.
Nie może być za dobrze (zwłaszcza dla naszych portfeli). Ja jakiś czas miałam niechęć do nowej kolorówki, za to rzuciłam się na zapachy; w międzyczasie siadła mi wątroba i na większość wszelkich zapachów (łącznie z patrzeniem na flakony, świadomością, że mam gdzieś jakieś butelki i czytaniem o jakichkolwiek zapachach) zacząłam reagować bardzo gwałtownie. Popozbywałam się ich więc, pomiotałam się wśród pielęgnacji, a teraz dostałam hopla na punkcie pudrów (i jeszcze znalazłam jeden neutralny dla mnie zapach przy okazji ). Ciekawe dlaczego nie mogę dostać bzika na punkcie oszczędzania?

Ja prezentów, nawet z zestawami piękności, nie dostaną, bo wszyscy uważają, że i tak wydaję na to stanowczo zbyt dużo. Jakby się tak dało w ogóle powiedzieć o mazidłowych zakupach
bieta jest offline Zgłoś do moderatora