Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co kupujecie w Mazidłach? Cz.I
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-05-27, 00:06   #939
sajszi
Raczkowanie
 
Avatar sajszi
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 76
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez foxina Pokaż wiadomość
Sajszi, a którą dokładnie maseczkę sobie będziesz robić? I daj znać jakie efekty

Ja póki co wypróbowałam jedynie spirulinową. I jestem zadowolona, skóra bardziej gładsza, jędrna i ukojona już po 1 zastosowaniu. Tylko czemu to tak śmierdzi???

Zrobiłam sobie maseczkę trójalgową, pod którą nałożyłam koncentrat centella plus algi-bioferment. Koncentrat ma bardzo dziwny zapach ale dla mnie takie wonie nie są straszne aczkolwiek niektórym może przeszkadzać. No i zrobiłam jeden błąd przy mieszaniu samej maseczki trójalgowej - dałam od razu całą wodę do proszku no i niestety zrobiły się grudy (a uczyli mnie na zajęciach z receptury jak się przygotowuję wszelakie mikstury, niestety tak się podjarałam tą maseczką, że zapomniałam o wszystkim, nawet o receptariuszu, w którym jest wyraźnie napisane, że wodę dodajemy porcjami). Tak czy inaczej nałożyłam to na twarz i efekty były super. Twarz zrobiła się mięciutka i wyraźnie ściągnęły mi się pory a nosek wydawał się czystszy od tych strasznych czarnych kropek
Spirulinowej niestety jeszcze nie mam ale przy następnym zamówieniu (jak starczy kasy ) to kupię.
sajszi jest offline Zgłoś do moderatora