Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-05-24, 10:14   #352
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez iguma Pokaż wiadomość
Mahogany jest bardzo ciemny. Też początkowo w niego celowalam, ale po wizycie w Douglasie stacjonarnym okazało sie, ze najbardziej pasuje mi blonde (sic!). A brwi mam dość ciemne, Aqua Brow na przykład mam w kolorze 25.
PS. Witam sie w wątku, podczytuję go od daaaawna, wypadło wreszcie napisać
[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;46588270]Ja mam ten zel w tym odcieniu. Jestem bardzo, bardzo blada, mam wlosy w odcieniu zlotego blondu. Mam tez ciemne oczy. Pasuja mi chyba przez ciemne oczy te ciemne brwi. W jasnych wygladam jak wyplosz.
Zel BB bardzo mnie rozczarowal. Na poczatku zachwyt, bo i potrafil wloski nastroszyc (czasami lubie), i byl ciemny. Po okolo 3-4 miesiacach bardzo nieregularnych uzyc (duzo go na pewno nie zuzylam; mialam wtedy otwarte chyba 3 inne zele) stracil na intensywnosci. Kolor nie jest juz tak intensywny, wloski nie sa juz tak blyszczace. Obecnie zel Isa Dory () w odcieniu Soft Brown jest intensywniejszy.

edit: specjalnie dla Ciebie uzylam dzis tego zelu. Kolor jest pare tonow jasniejszy niz poczatkowo. To, ze sie konczy nie ulega watpliosci. To kolejny minus. Zaden zel nie skonczyl mi sie nigdy w pare miesiesy (i to uzywany nieregularnie). ID i na ponad rok starcza.[/QUOTE]

Dzięki dziewczyny, to chyba go odeślę w takim razie. Szkoda mi za taką cenę szczerze mówiąc... Ja lubię intensywne brwi, ale chyba nie aż tak, wprawdzie myślałam o Mahogany, ale w międzyczasie rozjasniłam włosy i obawiam się, że jednak oczy byłyby za ciemne, chociaż rzęsy tuszuję mocno i na ciemno.

Tylko na stronie Douglasa jakoś to niejasno jest, chyba napiszę do nich maila, bo nie wiem, czy mam im to odesłać, czy zamówić kuriera, czy za niego zapłacić czy co...
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora