Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Urlopowo :)
Wątek: Urlopowo :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-08-16, 11:11   #92
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Urlopowo :)

Cytat:
Napisane przez kina2807 Pokaż wiadomość
ach, czegoz sie nie robi dla tych naszych facetow! moj kiedys chcial, zebym miala ciemne, no i zrobilam...ciemny braz na szczescie, bo czarnego, jak chcial, to bym sie chyba nigdy nie pozbyla. chociaz po tym brazie i roznych cudacznych pasemkach musialam obciac wlosy na krociutko, wiec teraz za nic nie zmienie drastycznie koloru i nie obetne, no chyba, ze koncowki! no ale niestety tym naszym chlopom zawsze cos sie w glowie ubzdura i zyc nam nie daja!
oj tak-mają swoją wizję i nie przetłumaczysz im że po prostu to nie pasuje do Twojego typu urody

Cytat:
Napisane przez mona1978 Pokaż wiadomość
Ach
Już Ty wiesz co ja myślę


Cytat:
Napisane przez bebunio Pokaż wiadomość
Mój ostatnio oberwał za prośbę, żebym sobie zrobiła czarne włosy! Przez 3 lata zapuszczałam włosy, żeby wyjść z koloru "czerwień owocu granatu", który po wypłukiwaniu się robił rudy, rudy z odrostami blond.... Od dwóch lat jako tako wyglądam, choć próbuję zapuścić dłuższe włosy. No to chce, żebym zrobiła trwałe prostowanie chemiczne! Moje włosy tego nie przetrwają niestety, z natury mam gęste przesuszone, ciągle używam różnych odżywek. Postawiłam mu się i powiedziałam, że nie będzie decydować o moich włosach. Nie pozwalam się też zafarbować (umie dobrze nakładać farbę, ale niestety te domowego użytku jakoś szybko żółną, nawet te l'oreal).

W przyszłym tygodniu już do fryzjera od hm... roku. Już się nie mogę doczekać!
a co planujesz?

Cytat:
Napisane przez Rei Pokaż wiadomość
dymek suuuper


Cytat:
Napisane przez Momo Pokaż wiadomość
Co mam powiedzieć..?
Wspaniałe!!! Szczególnie Dymek

Aguś świetnie wygladałaś nad morzem!A jaka opalona Ja zawsze blada
Masz idealną figurę.
Obejrzałam tez Wspomnienia - aż sobie swój ślub przypomniałam...
Ślicznie wygladałaś - taka delikatna i dziewczęca...
dziękuję Momuś


Dzięki dziewczyny za komentarze
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując