Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pomocy!!!! Jaśniutki Platynowy Blond Jak To Zrobić?????
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-09-18, 22:32   #48
kuseczka
Zadomowienie
 
Avatar kuseczka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Raining City
Wiadomości: 1 730
GG do kuseczka
marzenia

zachcialo mi sie miec blond...Najglupsza decyzja jaka moglam podjac.nie farbowalam wlosow juz od roku,byly zdrowe, sliczne i naturalnie ciemno brazowe.zapragnelam popielatych blond pasemek,wiec wybralam sie do jedynek fryzjerki w poblizu(mieszkam za granica wiec trudno tu o polska fryzjerke).Nie do konca zrobila mi to co chcialam ale coz...Jakos bynajmniej wygladalam.Po miesiacu zapragnelam miec cala glowe blond.Kupilam farbe Clairol majac nadzieje ze mnie wezmie...No i wzielo na rudy...Ale lekko rudy, nie jakas czerwien mocna, wiec jakos jakos moglam jeszcze wyjsc z domu...drugiego dnia nalozylam rozjasniacz,boze to byl koszmar...u nasady wyszly mi zolte a na koncowkach marchewkowe...Coz, jeszcze raz nalozylam owy rozjasniacz godzine pozniej...efekt tragiczny...u nasady dalej zolte a dalej pomaranczowe!plakalam, juz mysle o obcieciu sie na lyso i zakupieniu peruki bo wygladam potwornie...Wlosy sypia sie garsciami.Do tego doszlam do wniosku ze jednak lepiej mi w balejazu niz w calym blondzie..Co zrobic?chcialabym balejaz, ale czy braz chwyci ten rozjasniany blond?i co z kolorem pomaranczy???jak uwazacie? Pomocy
kuseczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując